SMAGI IŠVYKĄ PRIE JŪROS SU ĮDOMIU, NAUJU POTYRIU!

Rugpjūčio 5-osios rytą Lakštučių g. 6 padalinys išsiruošė prie jūros į Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimį. Atvykę į paplūdimį jaukiai įsikūrėme ant smėlio ir vaišinomės namų ruošos įdėtomis vaišėmis.

Pasivaišinus laukė antroji dalis – aktyvūs žaidimai. Paslaugų gavėjai su darbuotojais aktyviai dalyvavo „parašiuto“ žaidime. Visi kartu dirbo kaip viena komanda, šis žaidimas lavina bendradarbiavimo ir fizinio aktyvumo įgūdžius. Vėliau mėtėme skraidančias lėkštes ir kamuoliukus.

Po žaidimų išbandėme dar niekada nebandytą paslaugą, kurios metu su Klaipėdos gelbėtojų pagalba mūsų paslaugų gavėjas Vagram Purtojan turėjo galimybę pasinaudoti specialiu neįgaliojo vežimėliu, taip pasiekti lengviau jūrą ir atsigaivinti vėsiomis bangomis. Šios paslaugos metu paslaugų gavėjas buvo labai sužavėtas, patenkintas ir dėkingas paplūdimio gelbėtojams.

Aktyviai praleidę laiką visi kartu aptarėme jog išvyka buvo smagi ir įdomi, nes po žaidimų pagerėjo nuotaika, atsirado daugiau energijos ir šypsenų. Gerai praleidę laiką, pasikrovę energijos iš gamtos ir jūros grįžome į centrą.