Komisijos ir darbo grupės

Komisijos ir darbo grupės

Informacija pildoma

 

Įstaigos taryba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Daiva Poderienė socialinė darbuotoja
2. Vilma Petrauskė socialinė darbuotoja
3. Artiom Kazakovcev socialinis darbuotojas
4. Arūnas Amulis paslaugų gavėjas
5.  Svetlana Kovalčiuk paslaugų gavėjas
6. Ruslan Šurujev paslaugų gavėjas
7. Tamara Čižienė artimasis
8. Audronė Mikienė artimasis
9. Danguolė Giedraitienė artimasis

 

 Darbo taryba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Daiva Poderienė pirmininkė, socialinė darbuotoja 
2. Agnė Urbikienė sekretorė, socialinė darbuotoja
3. Sigutė Žibikienė narė, užimtumo specialistė
4. Rasa Burbienė narė, socialinė darbuotoja
5. Nijolė Kaveckienė narė, bendrosios praktikos slaugytoja

El. paštas darbotaryba@klaipedoslakstute.lt

Piniginės, nepiniginės paramos labdaros skirstymo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė-Genienė pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Lina Kleinaitė sekretorė, specialistė
3. Agnė Urbikienė narė, socialinė darbuotoja 
4. Rita Ramanauskienė narė, padalinio vadovė socialinėms paslaugoms institucijoje
5. Akvilė Petrauskienė narė, apskaitos specialistė

 

 Inventorizacijos komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    

 

Viešojo pirkimo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    

 

 Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    
2.    
3.    
4.    

 

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    

 

Jaunuolių taryba (Lakštučių g. 6 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Svetlana Kovalčiuk prezidentė
2. Indrė Šerkšnaitė narė
3. Vainius Mockus narys

 

Jaunuolių taryba (Panevėžio g. 2 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Arūnas Amulis prezidentas  
2. Ruslan Šurujev narys
3. Rita Rimkutė narė
4. Džiugas Mika narys
5 Vaiva Komskytė narė

 

 Tėvų taryba (Lakštučių g. 6 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Tamara Čižienė pirmininkė
2. Vilija Ramanauskienė narė
3. Audronė Balaj narė

 

Tėvų taryba (Panevėžio g. 2 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Audronė Mikienė pirmininkė
2. Danguolė Giedraitienė narė
3. Rita Kliušina narė
4. Vilma Montrimienė narė
5. Alina Grišiuvienė narė

 

Nuolatinės neblaivumo darbe prevencijos komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė – Genienė direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Jekaterina Gudincova padalinio vadovė socialinėms paslaugoms asmens namuose
3. Danguolė Navardauskienė bendrosios praktikos slaugytoja

 

Trumpalaikio, ilgalaikio turto nurašymo ir likvidavimo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    
2.    
3.    

 

Ekstremalių situacijų valdymo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1.    
2.    
3.     
4.    
5.    
6.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta: