Gegužės 15 dieną ištvermingiausi Lakštučių g. padalinio jaunuoliai išsiruošė į Šiaulius traukiniu. Oras lepino malonia vasariška šiluma. Užsukome net į tris muziejus: katinų, dviračių, šokolado.…
Saulėtą ir šiltą gegužės 15 d. Panevėžio g. bendruomenės nariai dalyvavo akcijoje „Tūkstančio širdžių bažnyčia“, vykusioje Šv. Jono bažnyčios vietoje. Renginio metu susirinko Klaipėdos m.…