Menu Close

Vykdomi projektai

Startavo projektas „PERĖJIMAS NUO INSTITUCINĖS GLOBOS PRIE BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ SOSTINĖS REGIONE, VIDURIO IR VAKARŲ LIETUVOS REGIONE“ Nr. 07-018-P-0001.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir partneriu biudžetine įstaiga Socialinių paslaugų centras „Klaipėdos lakštutė“ pradėjo vykdyti projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“. Veiklos pradžia – 2024 m. balandžio mėn.  

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Socialinių dirbtuvių paskirtis – didinti žmonių su intelekto ar psichosocialine negalia įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, ugdyti lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius, atliekant numatytas konkrečias darbinio užimtumo veiklas, kurios nukreiptos į konkrečios prekės ar produkto gamybą ar paslaugos atlikimą.

Klaipėdos miesto savivaldybėje socialinių dirbtuvių veiklą vykdo Klaipėdos miesto savivaldybės atrinktas partneris biudžetinė įstaiga Socialinių paslaugų centras „Klaipėdos lakštutė“ ( Smiltelės g. 14, Klaipėda, tel. +370 645 98 121, el. p. socialinesdirbtuves@klaipedoslakstute.lt  )

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m.

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Daugiau apie projektą ir jo vykdomas veiklas: https://pertvarka.lt/projektas-perejimas-nuo-institucines-globos-prie-bendruomeniniu-paslaugu-sostines-regione-vidurio-ir-vakaru-lietuvos-regione-nr-07-018-p-0001/