Gegužės 14-osios rytą Panevėžio g. 2 padalinyje pradėjome žygiu „Sveikatos link“. Mūsų gausus būrys keliavo Danės upės pakrante ir įveikė beveik 4 kilometrus. Visą pasivaikščiojimą…
Gegužės 14 dieną Lakštučių g. padalinys dalyvavo Prano Domšaičio galerijos organizuotoje edukacijoje „Japoniška tapyba tušu“. Išmokome tapyti naudodami sausą tušą. Ant paprasto ir ryžių popieriaus…