ŽMONIŲ SU NEGALIA VASAROS SPORTO FESTIVALIS

Rugpjūčio 6 d. Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ jaunuoliai ir juos lydintys darbuotojai išvyko į Klaipėdoje organizuojamą  Žmonių su negalia vasaros sporto festivalį. Šįkart festivalis vyko naujoje erdvėje, neįgaliesiems puikiai pritaikytoje Klaipėdos futbolo mokykloje. Visiems susirinkusiems į šią nuostabią sporto šventę miesto meras Vytautas Grubliauskas palinkėjo sėkmės ir gero laiko sporto festivalyje. Po gražių ir prasmingų sveikinimo žodžių laukė apšilimo mankšta su trenere Sigita Jančauskaite. Paslaugų gavėjai su dideliu noru įsitraukė į apšilimo mankštą ir aktyviai dalyvavo sporto rungtyse, kurių buvo per 20, kiekvienas galėjo sudalyvauti mėgstamoje veikloje ir atrasti naują. Sporto festivalyje dalyvavome: krepšinyje 3×3, krepšinio baudų metimo varžybose, šaudyme iš lanko, disko golfe, sunkumų kilnojime, lengvosios atletikos rungtyse, kulkiniam šaudyme, smiginyje, bočios turnyre, įvairiose lengvosios atletikos ir kliūčių ruožo rungtyse, smagiose futbolo estafetėse ir 3×3 futbolo varžybose.

Mums tai graži ir jauki bendraminčių susitikimo šventė, kurios metu liejosi daug gerų emocijų ir sportinio azarto. Džiaugiamės šiame sporto festivalyje užėmę daug prizinių vietų už kurias buvome apdovanoti medaliais ir atminimo dovanomis.

https://ve.lt/sportas/klaipedos-neigaliuju-sporto-festivalyje-geros-emocijos-ir-rungciu-ivairove?utm_source=ve.lt&utm_medium=referer&utm_campaign=nblokas_karstos&fbclid=IwAR1qSNOIFyUaXdwgRHqzlIYN1pTsibUo1y5RhtJw5YBgB0DJD8jybJpFkRo