Akcija „Megztos kojinės“

           Biudžetinės įstaigos Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ bendruomenei gera kartu kurti, dalintis, rūpintis, užjausti. O užvis geriausia šiuose jausmuose nelikti vieniems. Tad praėjusių metų pavasarį mums kilo idėja, kaip dar intensyviau galėtume prisidėti prie gerų darbų darymo. Nusprendėme, kad mūsiškis geras darbas turi būti labai šiltas ir skleisti kūrybišką energiją! Ir dar labai norėjome, kad jis būtų įgyvendinamas pasitelkiant į pagalbą kuo daugiau žmonių!

           Mūsų įstaigos darbuotojai ėmėsi inicijuoti akciją „Megztos kojinės“, kurios metu į darbą kibo tiek darbuotojai kartu su jaunuoliais, tiek jaunuolių artimieji – kone visus metus mezgė ir nėrė įvairiaspalves kojines ir kojinytes. Kas megzti nemokėjo – savanoriškai prisidėjo atnešdami į centrą išties geros kokybės siūlų.  Rezultatas išėjo įspūdingas ir šiltas tikrąja ta žodžio prasme – krūva įvairiaraščių mezginių pasiekė „Šeimos ir vaiko gerovės“ centrą. Tikimės, kad mūsų gaminiai šildo tiek vaikiškas, tiek suaugusiojo pėdas.

          Esame laimingi ir didžiuojamės, kad mūsų centro bendruomenė – darbuotojai, jaunuoliai ir jų artimieji atriekė dalelę savo geros širdies ir savanoriškai įsitraukė į beveik metus trukusią akciją!