Eglutės kūrimas ,,Kalėdų eglučių kiemeliui“

         Šiais metais mūsų įstaiga (lakštučių g. 6) dalyvaujame Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuotame ,,Kalėdų eglučių kiemelyje.“ Šiemet  kiemelis buvo sukurtas kitaip ,,virtualiame albume.“  Mums smagu dalyvauti, šioje bendruomenes suburiančioje, bei kūrybiškumą skatinančioje, kalėdinėje akcijoje.

             Kadangi tema yra ,,Tvarios Kalėdos“ buvo nuspręsta, eglutę kurti iš natūralių gamtinių žaliavų.

             Prie eglutės kūrimo įsitraukė  visa bendruomenę : iš vienų namų atkeliavo beržinis kelmas, iš kitų – darbui reikalingos priemonės, įrankiai. Eglės kūrimo procese bendradarbiavo dvi užimtumo  veiklos: rankdarbių ir alternatyviosios komunikacijos.

             Organizavome išvyką į mišką. Ten  rinkome šakas, bei kankorėžius. Eglutės pagrindui naudojome iš miško surinktas šakas. Dekorui  naudojome kankorėžius, bei mūsų rankomis  pagamintas žvaigdes. Žvaigždžių  gamybai naudotos tvarios medžiagos: kartonas iš dėžių, lininis špagatas ir truputis baltų akrilinių dažų.  Kad mūsų eglutė  žybėtų, apšvietimui naudotos LED lemputės.

      Eglutės kūrimo procesas buvo fotografuojamas ir filmuojamas. Taip paruoštos ir atrinktos nuotraukos ir filmuota medžiaga, eglutės pristatymui.