Draugija „Guboja“ vasaros sezoną pradeda Klaipėdoje. Birželio 23–26 dienomis čia vyks nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvaus muzikantai iš Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Palangos.
Kūrybinių dirbtuvių metu vyks jungtinės orkestro repeticijos, pažintinės išvykos ir kitos veiklos. Dirbtuves vainikuos birželio 25 d. koncertas „Vasaros šypsenos“, skirtas tarptautinės neregių ir silpnaregių mokinių stovyklos „Pažinimo stebuklas 2026“ dalyviams.
Draugijos „Guboja“ ir nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro veiklą finansuoja Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos kultūros taryba.