Lakštučių g. 6 padalinyje esame labai laimingi, nes turime Joną ir Janiną, todėl kasmet privalome pažymėti Joninių dieną. Šį kartą švęsti pradėjome pirmadienį: degustavome šviežiai skintų vaistažolių arbatų, lyginome jų skonį, gardinome medumi. Gaminome stilizuotus vainikus, kuriais vėliau puošėme savo lauko pavėsinę.
Šiandien svečiuose turėjome studentes kaniterapiautes, kurios labai pradžiugino paslaugų gavėjus. Po pietų sveikinome šventės kaltininkus ir drauge su jais sukomės liaudiškos muzikos šokių sūkuryje. Sveikiname visus Jonus ir Janinas!


