NUOTOLINIS BENDRAVIMAS

Prabėgo dar viena turininga savaitė. Šią savaitę turėjome vaizdo pokalbį, kurio tema: “Mano laisvalaikis”. Kiekvienas trumpai pristatėme savo mėgstamą laisvalaikio veiklą, pomėgius. Kadangi visi buvo pasiilgę savo draugo šuns Hugo, turėjo galimybę pabendrauti nuotoliniu būdu. Hugo savo draugams rodė kokių išmoko naujų komandų ir staugdamas išreiškė savo emocijas, kaip visų pasiilgo.

Balandžio 27 dieną minėjome medicinos darbuotojų dieną, prisijungdami prie akcijos “Te pražysta mūsų namų langai gėlėmis”.

Artėjant mamyčių dienai, darėme atvirukus, kad galėtume kiekvienas pasveikinti savo mylimas mamytes. 

Balandžio 29 dieną minėjome Tarptautinę šokio dieną, ta proga buvo pasiūlyta kūrybinė užduotis, kur reikėjo parodyti patinkantį judesį, šokio elementą ar net rytinės mankštos judesius. Jaunuoliai su tėveliais labai įsitraukė, filmavo judesius ir juos atsiuntė. Vėliau sujungus su muzika gavosi puikus muzikinis klipas.

Balandžio 30 dieną organizavome ištvermės varžybas iš namų. Varžyboms kiekvienas dalyvis turėjo pasiruošti inventorių: kamuolį, balioną, plastikinį butelį, dubenuką ar pan. tada kuo ilgiau, ištiestomis rankomis, išlaikyti pasirinktą daiktą. Grįžus į centrą, visų laukia apdovanojimai.

Žinoma nepamirštam ir sporto. Kiekvieną savaitę yra patalpinama filmuota mankšta Youtube arba kasdien 10 val. vyksta tiesioginė rytinė mankšta per „Messenger“ programėlę. Ši savaitė buvo skirta rankų mankštai.

Sprendėme edukacines užduotis: „Euro monetos“ – reikėjo surūšiuoti visas Euro monetas, „Profesijos“ – įkelti visus paveikslėlius pagal skaičius nuo 1 iki 5 į atitinkamas vietas. „Atskirk žmogaus ir gyvūno namus“  – reikėjo  surūšiuoti visus paveikslėlius pagal reikšmę.  „Dėlionė“ – sudėti dėlionę.

Bendraudami su paslaugų gavėjais, kalbėjome apie mitybą, sveiką maistą, prisiminėm paskaitas apie šiukšlių rūšiavimą ir atlikome užduotį „Surūšiuok teisingai“. 

Nepamirštame ir mūsų jubiliatų, šia savaitę sveikinome su gimtadieniu mūsų paslaugų gavėją Matą M.

Be to jaunuoliai ir toliau pagal poreikį konsultuojami įstaigos psichologės. Kartu atliekamos užduotys skirtos savęs pažinimui, atsipalaidavimui, emocijų atpažinimui ar įvardinimui. Kurios padeda įveikti asmeninius sunkumus, kylančius daug laiko praleidžiant namuose.