Nuotolinis bendravimas su paslaugų gavėjais

Einant dar vienai karantino savaitei, “Klaipėdos lakštutė” darbuotojai toliau palaiko ryšį su jaunuoliais, padedant organizuoti veiklą nuotoliniu būdu. Šią savaitę taip pat buvo paruoštos video mankštos, jomis buvo dalijamasi privačioje grupėje su paslaugų gavėjais ir jų artimaisiais, jas buvo galima atlikti kada panorėjus. Kas antrą dieną 10 val. vyko tiesioginė rytinė mankšta per „Messenger“ programėlę, susitarus iš anksto visi norintys tiesiogiai sportavo kartu. Neturintiems šios programos, video mankštos nusiunčiamos el. paštu. Su kitais jaunuoliais atlikome mankštą, kuri yra patalpinta youtube sukurtame kanale.

Šios savaitės užduotys buvo labai įvairios dėliojome penkias edukacinės dėlionės, kiekviena dėlionė buvo padalinta į 6 dalis. Sprendėme loginę užduotį „Gamtos reiškiniai ir jų simboliai“ kuri skatino mąstyti, vertinti ir atpažinti. Dalinomės Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro rekomendacijomis karantino laikotarpiu ir bendravome aktualiais klausimais šia tema su jaunuoliais, vieni kitus skatinome ir palaikėme. Žiūrėjome edukacinį filmuką apie dantukų valymą.

Balandžio 7 dieną,  Minėjome PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ spalvindami sveikatos priežiūros specialistus. Visi piešėme piešinius norėdami padėkoti medikams ir medicinos darbuotojams už jų atsidavimą savo darbui.

Praėjusios savaitės užduotys buvo daugiau koncentruotos į Velykų tematiką. Kiekvienas darė kiaušinius, jais puošė namus. Taip pat dalyvaujame nuotraukų konkurse “Margučių pieva”. Velykų belaukiant pateikėme Velykinę viktoriną su smagiais, nuotaikingais paveiksliukais. Sveikinome su gimtadieniu jaunuolius, kiekvieną dieną bendravome video pokalbiuose, pokštavome, sprendėme kryžiažodžius ir viktorinas. Skatinome jaunuolius padėti namų ruošoje savo tėvams. O savaitės pabaigą užbaigėme su Velykų šventės užduotėle, kurioje prašoma nuspalvinti kompiuterinį margutį, o vėliau parodyti kaip margino tikrus margučius namuose. Rezultatai persikels į kitą savaitę.