Laukdami gražiausių metų švenčių, sukūrėme Šv. Kalėdų prakartėlę!

Norime pasidžiaugti, kad „Klaipėdos lakštutė“ dalyvauja Pranciškoniškų prakartėlių konkurse. Šiam konkursui pristatomos savo rankomis gamintos prakartėlės. Kurdami šią prakartėlę iš baltojo molio, siūlų, audinio gabalėlių,  patyrėme bendradarbiavimą, vienybę, pagalbą vienas kitam, gerumą ir įkvėpimo jausmą. Šiais jausmais norime dalintis ir su kitais. Linkim, kad kiekvienas pažvelgęs į kūdikėlį Jėzų, meilėje sušildytų savo širdį ir pajustų šventinį džiaugsmą. Linkim, kad taika, vienybė, meilė, tikėjimas ir viltis  gyventų kiekvieno mintyse, širdyse, kasdieniuose darbuose ir santykiuose.

 

https://prakartele.lt/prakarteliu-galerija-2021/

Nuo gruodžio 16 d. iki Šv. Kalėdų prakartėlės bus eksponuojamos konkurse dalyvaujančiose parapijose ir bendruomenėse, o parodų lankytojai galės išrinkti  tris gražiausius darbus, keliaujančius į finalą Vilniuje.

Gruodžio 29 d. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje bus atidaryta konkursinių prakartėlių paroda, kuri veiks iki apdovanojimų ceremonijos, vyksiančios sausio 9 d. Laimėtojus išrinks parodos lankytojai ir speciali konkurso komisija.