Birželio 19 d. Panevėžio g. padalinio kiemelyje turėjome gražią, spalvotą Olimpinės dienos šventę. Sulaukėme ir būrio draugų iš Lakštučių g. padalinio. Dalyvavo 5 komandos- raudoni, geltoni, mėlyni, žali ir juodi. Šventės tikslas buvo skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir bendrystę. Šventę pradėjome bendru šokiu, toliau mūsų laukė įvairios rungtys, estafetės, medaliai ir vaišės su šventės aptarimu, įspūdžiu pasidalinimu.



