Administracija ir ūkio skyrius

Administracija ir ūkio skyrius

ADMINISTRACIJA

Pareigybė

  Vardas, pavardė

Darbo telefonas 

Elektroninis pašto adresas

Direktorė

Danutė Daukantienė

8 (46) 41 63 31                  mob. tel.   8 (684) 39166 

danute.daukantiene@klaipedoslakstute.lt

Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams

Roma Fabijonavičiūtė-Genienė

8 (46) 41 61 60                  mob. tel.  8 (657) 90004

roma.geniene@klaipedoslakstute.lt

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriems reikalams

Rita Barsienė

mob. tel.   8 (670) 22791

rita.barsiene@klaipedoslakstute.lt

Administratorė

Asta Matijošiūtė-Kosareva

8 (46) 41 60 65

administratore@klaipedoslakstute.lt

Apskaitos specialistė

Akvilė Petrauskienė 8 (46) 41 60 65

apskaita@klaipedoslakstute.lt

Ūkio skyrius
 Vairuotojas     Laimis Staugas  8 (608) 04627   laimis.staugas@klaipedoslakstute.lt
 Vairuotojas  Sigitas Merkelis  8 (670) 79187  sigitas.merkelis@klaipedoslakstute.lt
 Vairuojas  Petras Trijonis   8 (674) 20380  petras.trijonis@klaipedoslakstute.lt
 Valytoja  Daiva Zubak  8 (46) 41 61 60  daiva.zubak@klaipedoslakstute.lt
 Valytoja  Jelena Pivovarova   8 (46) 38 34 02  jelena.pivovarova@klaipedoslakstute.lt
 Darbininkas  Kastytis Klipštas  8 (46) 41 61 60 kastytis.klipstas@klaipedoslakstute.lt
Darbininkas Arsenijus Kalmykovas  8 (46)38 34 02 arsenijus.kalmykovas@klaipedoslakstute.lt

Informacija atnaujinta: