Menu Close

Žygiuok ir žingsnius skaičiuok!

   Geras pasivaikščiojimas užkrečia gera nuotaika, energija bei savijauta. Saulėtą gegužės 14 d. Biudžetinės įstaigos Socialinių paslaugų centro „Klaipėdos lakštutė“ paslaugų gavėjai kartu su darbuotojais išsiruošė pasivaikščioti į netoli esantį parką – Ąžuolyno giraitę. Šviečiant saulei noriai mėgaujamės vaikščiojimu gryname ore. Einant ne tik gerėja fizinė būklė, tvirtėja kūnas, bet išlaisvinamas kūrybiškumas ir energija. 

   Šio pasivaikščiojimo tikslas buvo surinkti kuo daugiau žingsnių savo telefone arba laikrodyje ir taip didinti kasdieninį fizinį aktyvumą įstaigos paslaugų gavėjams. Žygiuodami taku ir atlikdami aplinkos stebėjimo užduotis, tokias kaip: ieškojimas kvepiančių medžių, spalvotų figūrų ir kitų įvairių objektų ir išbandydami parko treniruoklius net nepastebėjome kaip kiekvienas surinkome beveik 7000 žingsnių, visa tai sudarė apie 4 km., taigi pasivaikščiojimas  po parką buvo linksmas ir naudingas sveikatai.

   Manome, kad sveikatą gerinantis fizinis aktyvumas gali būti puikiai suderinamas su mūsų kasdienine veikla ir laisvalaikiu.

   Kaip teigė garsus prancūzų filosofas ir rašytojas Ž.Ž. Ruso: „Be judėjimo gyvenimas tik letargo sapnas“.