Menu Close

„Žvaigždučių Vilties bėgimas“

     Rugsėjo 21 dieną vykome į Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties miesto“ iniciatyva 8-ąjį kartą organizuojamą „Žvaigždučių Vilties bėgimas“ šventę. Jos tikslas – skatinti sveiką gyvenimo būdą.

   Šiltą rugsėjo rytą į Klaipėdos onkologijos centro vidinį kiemą rinkosi ,,Žvaigždučių vilties bėgimas“ renginio dalyviai. Renginyje vyravo puiki nuotaika, į draugyste ir viltimi kvepiantį bėgimą žmonės rinkosi iš Klaipėdos miesto mokyklų, darželių bei dienos centrų. Visi nekantraudami laukėme ant scenos pasirodančių Viliaus ir Violetos Tarasovų, kurie mums visiems dovanojo nuostabaus skambesio dainas. Buvome pakviesti atlikti mankštą, kurią mums vedė sporto klubo „Impuls“ trenerė.

    Įsibėgėjus renginiui, visi dalyviai buvo kviečiami prie starto linijos pradėti „Žvaigždučių vilties distanciją“, o pasiekę finišą, buvo apdovanoti medaliais. Kiek vėliau dalyviai buvo vaišinami Dragūnų bataliono kareiviška koše.

     Dėkojame už kvietimą dalyvauti renginyje ir linkime stiprios sveikatos bei neišsenkančios energijos šio nuostabaus renginio dalyviams bei organizatoriams.