EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS KETVIRTA DIENA

Tęsdami Europos Judumo savaitę, abiejuose padaliniuose organizavome orientacines varžybas.

Lakštučių g. padalinys paslaugų gavėjai kartu su darbuotojais vyko į „Vaidilos“ atnaujintą aikštę ir „Ąžuolyno giraitę“. Komandos gavo užduotis kurios reikalavo atrasti nuotraukose nurodytus objektus ir su jais nusifotografuoti visai komandai. Buvo pateiktos ir judesio užduotys. Skatinant fizinį aktyvumą, komanda turėjo telefonu naudojant žingsnių skaičiavimo aplikaciją užfiksuoti nueitus žingsnius, ieškant reikiamų objektų. Laimėjo komanda greičiausiai atlikusi užduotis ir surinkusi 4000 žingsnių. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir ledais.

Panevėžio g. padalinio paslaugų gavėjai pasiskirstė į kelias komandas, Varžyboms buvo paruoštos penkios skirtingos trasos, kiekviena komanda gavo po vokelį su užduotimis, kuriuos reikalavo atrasti tam tikrus objektus ir juose nusifotografuoti. Pirmosios užduotys prasidėjo mūsų kiemelyje, o paskutinis atskaitos taškas laukė Minimelts nuotykių parke. Laimėjo visos komandos, visiems pavyko atrasti visus objektus. Grįžus į įstaigą visų laukė maža saldi dovanėlė kuri padėjo atgauti jėgas.

Šių varžybų metu atskleidėme fizinio ir loginio mąstymo gebėjimus, stiprinome komandinį ryšį ir žinoma aktyviai praleidom laiką.