Menu Close

Stovyklos uždarymas

      Stovykla prasidėjo su banga, o jos pabaiga nuaidėjo muzika gražia – Editos ir Vaido Raukų muzikiniu duetu. Skanaudami ledus ir plačiai šypsodamiesi, sukomės ratu draugų būryje, širdyse lydėdami vasarą į gražių atsiminimų tolius. Dėkojame žaviems muzikantams ir darbuotojams, kurie prisidėjo prie nepamirštamų vasaros stovyklos pramogų.

     Po pietų paslaugų gavėjų laukė staigmena – spektaklio „išgelbėk vasarą“ premjera (režisierė Indrė Š.). Spektaklis nepaliko abejingų, aidėjo garsus juokas ir tvyrojo ypač šilta nuotaika tarp žiūrovų bei artistų. Šis linksmas, žaismingas ir kartu pamokantis spektaklis mums sukėlė labai geras emocijas bei stiprius įspūdžius, net ir po spektaklio netrūko diskusijų apie vieną ar kitą personažą. Pabaigoje mūsų laukė smagus muzikinis koncertas, kurį paruošė muzikos kolektyvas „Pajūrio spalvos“. Ši savaitė prabėgo taip greitai, bet širdyje išliks ilgai!

    Smagu, kad šie metai mums suteikė galimybę pažvelgti į stovyklą kitu kampu ir dar kartą įvertinti jos svarbą paslaugų gavėjui. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie šio vasaros nuotykio!

     Šiltai apkabiname!