NUOTOLINIS BENDRAVIMAS GEGUŽĖS 11-15 d..

Prabėgo dar viena savaitė. Darėme sveikinimą mūsų centro slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Darėme nuotraukų koliažą. Kiekvienas paveikslavosi su užrašytais žodžiais ir nuotraukas sujungėme į vieną bendrą sveikinimą.

Turėjome gerų darbų dieną, kurios eigoje kiekvienas darėme gerus darbus. Taip pat paslaugų gavėjų noru sprendėme testą, kuriame buvo geografijos ir biologijos klausimai su pateiktais atsakymo variantais.

Sprendėme edukacines užduotis: „Nacionaliniai lietuviški patiekalai“ – reikėjo  rasti du vienodus patiekalus, “Ką matai” – reikėjo teisingai įvardinti kas pavaizduota paveikslėlyje. Meilės dienos minėjimas, deivės Mildos šventė, gegužės 13 d. ta progą reikėjo nuspalvinti širdeles ir savo artimajam pasakyti, kad jį mylį,  „Saugumo laikymasis. Saugokim vieni kitus.“ – reikėjo surasti du vienodus paveikslėlius ir tuo pačiu prisiminti, kaip reikia saugiai elgtis išėjus iš namų, „Tinkamas ir netinkamas elgesys“ – reikėjo suskirstyti paveikslėlius pagal situacijas į tinkamą ir netinkamą elgesį.

Šią savaitę buvo dalijamasi nufilmuota ryto mankšta grupėje su paslaugų gavėjais ir jų artimaisiais, taip pat buvo pasidalinta kaip rekomenduojama taisyklingai atlikti mankštą pradedant nuo pradinės padėties iki pratimų tikslumo. Kas antrą rytą 10 val. vyko tiesioginė rytinė mankšta per „Messenger“ programėlę.

Bendraudami su psichologe jaunuoliai stengėsi atrasti kuo daugiau dalykų, kurie juos džiugina, padeda įveikti kylantį liūdesį ar nerimą. Bandėme kartu pastebėti ir įvardinti, kaip mūsų kūnas reaguoja į įvairias emocijas. Taip pat turėjome galimybę aptarti, spręsti kasdienius sunkumus bei rūpesčius.

Grupinių pokalbių metu pagrindiniai klausimai jaunuoliams kilo kaip karantino laikotarpiu bus lankomas centras, tai pokalbių metu diskutavome, prisiminėme kaip reikia saugotis ir kokias apsaugos priemones bus privaloma nešioti.