Menu Close

KLAIPĖDOS APSKRITIES FUTBOLO TURNYRAS „YPATINGAS KAMUOLYS OŠANAS“

   Vasario 13 d. biudžetinės įstaigos Socialinių paslaugų centro „Klaipėdos lakštutė“ abiejų padalinių komandos vyko į Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos ir VŠĮ Klaipėdos futbolo mokyklos organizuotą Klaipėdos apskrities futbolo turnyrą „Ypatingas kamuolys Ošanas“, skirtą paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Į aktyvų ir sportišką turnyrą susirinko dalyviai iš šešių įstaigų. Renginys prasidėjo nuo malonių, padrąsinančių žodžių ir iškilmingos vėliavos pakėlimo ceremonijos, kurioje dalyvavo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio Dragūnų bataliono kariai. Visi atvykę buvo pakviesti kartu sugiedoti Lietuvos valstybės himną. Po iškilmingo atidarymo visi atlikome smagią apšilimo mankštą, kuri puikiai sušildė ir sportiškai nuteikė. 

   Pilni motyvacijos ir energijos žaidėme salės futbolą 5×5. Šis puikus turnyras suteikė galimybę aktyviai praleisti laiką, atvykusiems dalyviams pademonstruoti savo talentus žaidžiant futbolą. Futbolo „Ypatingas kamuolys Ošanas“ turnyras baigėsi konkursu „Kamuolio smūgiavimas į vartus“. 

    Po aktyvaus žaidimo su kitomis komandomis buvome apdovanoti medaliais, komandine taure ir padėka, kuri verčia didžiuotis savo komanda ir žaidėjais. 

    Ačiū draugams organizatoriams už kvietimą bei smagiai ir aktyviai praleistą laiką.