Ketvirtoji vasaros stovyklos diena

Rugpjūčio 19 dieną (Panevėžio g. 2)  orams gerėjant tęsiame vasaros stovykla.

Rytą pradėjome aktyviai, vykdami į sporto klubą ,,Šansą””, kuriame aktyviai ir smagiai pajudėjome. Laisvu laiku mūsų laukė ,,lėktuvų sklandymo” varžybos. Visi buvo kviečiami lankstyti lėktuvus, o vėliau juos skraidinti ir rinkti taškus. Taip išsiaiškinome, kuris lėktuvas geriausiai skrenda.

  Vykome į Klaipėdos A. Kanto bibliotekos organizuojamą renginį – apdovanojimus fotografijos konkurso „Kitokia Klaipėda“ dalyviams. Mūsų centro jaunuoliai taip pat aktyviai dalyvavo šiame konkurse, fotografavo Klaipėdos senamiesčio vaizdus ir gražias vietas, kartu su fotomenininke I. Mockute – Pociene. Na, o įamžintos „foto medžioklės“ nuotraukos šauniai papuošė A. Kanto bibliotekos interjerą. Visi likome pradžiuginti ir nustebinti dovanų bei nuoširdžios bibliotekos padėkos. Smagiai pasibuvome, apžiūrėjome iškabintas fotografijas, ir su puikiomis emocijomis grįžome į centrą.

Po pietų vykome į edukacinį užsiėmimą, kuris vyko Pilies muziejuje. Užsiėmimo metu susipažinome su archeologo profesija ir darbo įrankiais, apžiūrėjome senovinius Klaipėdos piliavietės radinius bei dalyvavome komandiniame žaidime. Tamsiame Klaipėdos pilies požemyje gavus užuominą, ieškojome lobio, kurį pavyko visiems rasti. Buvome be galo laimingi ir pilni įspūdžių. Grįžome ne tuščiomis, o kiekvienas su savo rastu lobiu.