Tarptautinis neįgaliųjų meno festivalis Lenkijoje 2019

Lapkričio 21-23 dienomis BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ breiko kolektyvas dalyvavo Tarptautiniame neįgaliųjų meno festivalyje, centre „Swiatowid“ Lenkijoje, Elblago mieste. 13 – ame meno festivalyje jaunuoliai išreiškė save per šokį su breiko paruoštu pasirodymu: „Klaipėdos skulptūrų parkas“. Stebėjome kitų dalyvių pasirodymus, įgavome teigiamų emocijų, bendravome su festivalio dalyviais. Tarptautiniame festivalyje „Klaipėdos lakštutė“ atstovai gilino savo žinias kūrybinėse dirbtuvėse, tokiose kaip:

  • Kapueira – kovos menas, pasižymintis ryškiais akrobatiniais elementais čia persipina kova, šokis ir žaidimas. Kadangi kapueiros kovos menas kildinamas iš afrikietiškų ritualinių šokių, taip pat, kaip ir šokiai, kapueira negali egzistuoti be muzikos. Muzika yra žaidimo ritmo pagrindas.
  • Dekupažas iš žurnalų.
  • Relaksacijos užsiėmimas.

Festivalio pabaigoje visi dalyvavo koncertinėje programoje, kurioje vyko apdovanojimai už festivalio dalyvavimą. Gavome dovanu kavos aparatą. Esame dėkingi mūsų draugams iš Lenkijos už šiltą priėmimą ir ilgametį bendradarbiavimą.