Menu Close

ŠEIMOS DIENA!

     Gegužės 18 d. (Lakštučių g. 6) buvo minima Tarptautinė šeimos diena. Diena buvo nuostabiai šilta ir saulėta, idealiai graži ir šilta surengti jaukią šventę mūsų įstaigos kieme. Renginys prasidėjo vadovės  šiltais, maloniais bei palaikančiais žodžiais, visus pasveikino įstaigos muzikinis ansamblis „Pajūrio spalvos“. Nuotaikingai pradėjus Šeimos šventę, visi atvykę paslaugų gavėjai kartu su tėveliais buvo pakviesti sudalyvauti bendrame flashmob‘o šokyje. Pasimokius judesių, sujungus juos su muzika, buvo sušoktas šokis, kuris kiekvieną privertė nusišypsoti ir pajusti, kokie mes esame draugiški ir laimingi.

    Šeimos dienos proga „Lakštučių“ kieme buvo paruoštos taiklumo rungtys. Žaidėme linksmųjų maišelių mėtymo žaidimą, smiginį, šaškes ir surengėme „Boccia“ varžybas. Kiekvienas demonstravo savo taiklią ranką ir šaškių rungtyje atliko proto mankštą. Patirta jaudulio, gerų emocijų, noro geriau sudalyvauti ir pasirodyti taiklesniam. Varžybų metu nugalėjo draugystė ir visi buvo apdovanoti medaliais.

     Psichologė Deimantė ir individualios priežiūros darbuotojas Ignas (baigęs teologijos ir dvasinio konsultavimo magistro studijas) vedė paskaitą „Šeima ir bendrystė“, kurioje buvo kalbama apie žmogaus prigimtį, šeimos santykius, kylančius konfliktus ir būdus juos spręsti. Taip pat atlikome meditaciją, kuri gali padėti stresinėje situacijoje.

    Šeimos šventės  metu vyko keramikos edukacija, kurioje iš molio buvo kuriamas grožis.  Jaunuoliai savo šeimoms lipdė žvakides, kurios kurs jaukumą namuose ir šildys šventės prisiminimais.

               O kaip gi be skanių, sočių pietų ir desertų, keptų pyragų!  Visi bendrai pasivaišinome ant griliaus keptomis dešrelėmis, pavasarinėmis mūsų šiltnamio gėrybėmis, salotomis, žalumynais.

https://www.youtube.com/watch?v=8pJ1CYhtQE8