Spalio 3 d. Panevėžio g. 2 jaunuoliai ir darbuotojai vyko į Policijos ir visuomenės šventę Klaipėdoje.
Renginio metu stebėjome policijos kinologų ir tarnybinių šunų pasirodymą, susipažinome su kriminalistinių tyrimų ekspertų darbo įrankių ekspozicija, taip pat „matavomės“ policijos motociklus ir keturratį.
Sveikiname Lietuvos policiją su švente!


