PASAULINĖ VANDENS DIENA

Kiekvienais metais kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Manome, kad tokią dieną paminėti tikrai reikia, nes vanduo — žmogaus gyvybės šaltinis. Žmogus be maisto gali išgyventi kelis mėnesius, be vandens — vos keletą dienų. Taigi vanduo — mūsų gyvybė, mūsų energija, mūsų sveikata!

Šių metų Pasaulinė vandens diena buvo pasitinkama šūkiu „Gera rankų higiena kovai su COVID-19“. Žmonės raginami kuo dažniau ir kruopščiau plauti rankas tekančiu vandeniu ir muilu, nes rankų higiena yra ypač svarbi norint užkirsti kelią COVID-19 ir daugelio kitų užkrečiamųjų ligų plitimui.

Šiais metais kineziterapijos veikla kvietė visus prisijungti į nuotolinį susitikimą pokalbiui apie vandenį ir jo naudą. Susitikimas vyko per „Meet.jitsi“ programėlę. Paslaugų gavėjai stebėjo trumpą reportažą apie vandenį, jo svarbą žmogaus organizmui, bei kokios egzistuoja vandens rūšys, vieną iš jų ragavome patys. Namų ruošos veikla vandens dienos proga paruošė gardų stalo vandenį ir juo dalijosi su kitomis veiklomis. Palietėme vandens taupymo temą, bei visi kartu atlikome viktoriną apie įvairias vandens būsenos formas. Pabaigą vainikavo pateikta kūrybinė užduotis, kurios metu paslaugų gavėjai piešė piešinius tema: „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Visiems kūrybiškai atlikus užduotį surengėme piešinių parodėlę.