Paroda „Mano svajonių medis“(Panevėžio pad.)

Nuo seniausių laikų medis yra augimo, jėgos, stabilumo ir amžino gyvenimo atsinaujinimo gamtos cikle simbolis. Daug žymių menininkų, filosofų ir poetų kartkartėmis lankydami „savo medžius“ pasisemdavo įkvėpimo ir naujų kūrybinių jėgų. Be to, žmonės dažnai pasakoja, kad būdami arti vienų ar kitų medžių pajunta paguodą, arba įgyja naujo ryžto gyvenime siekti savo tikslų.

Draugiškas ryšys su medžiu, kuris su gyvybinėmis jėgomis lydi mus kasdienybėje ir sapnuose, yra pirmas žingsnis teisinga linkme.

Medžio gyvenimas sukasi ratu: pavasaris, vasara, ruduo, žiema ir vėl pavasaris. Tik kaskart pražydęs medis vis kitoks – atsinaujinęs, dar nuostabesnis, iškalbingesnis, paslaptingesnis… Toks, traukiantis akį, jis ir mūsų įstaigos kūrėjų darbuose.

Paroda  „Mano svajonių medis“ – tai puiki  galimybė kūrėjams atskleisti savo pasaulėjautą, puoselėti gilesnius, netradicinius meninės raiškos būdus.  Paveikslams kurti buvo naudojamas šilkinis popierius. Kiekvienas kūrėjas pasirinko savo spalvas, suko juosteles, rutuliukus ir kūrė savo svajonių medžius kruopščiai klijuodami iš mažų pasigamintų dalelių.

Savo svajonių medžius kūrė – Karolis,  Aivarina, Benas,  Sergėj  ir  Arūnas.