Komandinės Bočia varžybos.

Kovo 5 d. BĮ Neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“ (lakštučių g. 6) vyko bočios turnyras. Šio turnyro tikslas patirti komandinį džiaugsmą, patyrinėti sportinių žaidimų pasaulį, bei pajusti gerų įspūdžių. Į šį turnyrą įsitraukė visi norintys, tiek jaunuoliai tiek darbuotojai, visi kupini entuziazmo dalyvavo ir varžėsi turnyre.

Bočia – tai komandinis žaidimas, visiems prieinamas ir mėgiamas, jį gali žaisti kartu ir vyrai, ir moterys. Pasak žaidėjų, žaidimas nesunkus, tačiau labai įdomus, azartiškas ir įtraukiantis.
Bočia – tai rutulių sportas, labai panašus į petankę. Dėl savo universalumo populiarus ir tarp neįgaliųjų. Nuo 1984 m. įtrauktas į Parolimpines žaidynes. Kiekviena pusė turi savo spalvos odinius rutulius (mėlynos arba raudonos). Žaidimo tikslas – numesti rutulį kuo arčiau baltojo rutulio.

Tokie komandiniai užsiėmimai mums yra labai svarbūs, labai smagu bendrauti, taip atsiranda galimybė įsivertinti kokiame sportiniame lygyje esame. Turnyro pabaigą vainikavo didžiuliai plojimai komandoms ir plačios šypsenos.