EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS ANTRA DIENA

Tęsiant Europos Judumo savaitę, neišsigandome niūrios dienos ir abiejuose padaliniuose organizavome sveikatingumo žygius.

Panevėžio g. padalinio paslaugų gavėjai ir darbuotojai keliavo kartu su keturkojais draugais iš „Mažosios lokės“ veislyno. Paslaugų gavėjams šunų buvimas kartu suteikė nepamirštamų įspūdžių bei motyvacijos eiti tam tikrą atstumą, ugdė atsakomybės jausmą, skatino toleranciją vienas kitam. Žygio metu pasitikrinome žinias, ką žinome apie šiuos keturkojus draugus. Grįžtant mus pasitiko trumpesnį atstumą ėję paslaugų gavėjai kartu su darbuotojais, visi paržygiavome kartu iki įstaigos. Paslaugų gavėjai buvo apdovanoti padėkos raštais, o kas atsakė į specialiai paruoštus klausimus, gavo papildomą dovanėlę prisiminimui. Kartu praleidome turiningai laiką, įamžinome nepamirštamas akimirkas su savo šauniaisiais keturkojais draugais.

Lakštučių g. padalinio paslaugų gavėjai su darbuotojais taip pat pėsčiomis žygiavo į Smiltynę. Žygio metu įveikėme 9 km atstumą. Šis išbandymas buvo gana sudėtingas visiems, tačiau visi žygeiviai buvo labai entuziastingi, energingai žengė pirmyn, demonstravo savo ryžtą, atkaklumą, nepabūgo užklupusio lietaus. Puikiai pasirodė orientacinėse užduotyse, kurios reikalavo fizinio ir loginio mąstymo, bei darbo komandoje. Žygiuodami miško takais ir ieškodami objektų, numatytą žygio atstumą įveikė visi ir pasiekė kelionės tikslą – jūrą. Prie jūros atsikvėpti padėjo namų ruošos paruoštos vaišės, skani kava ir arbata.

Žygiai buvo tikrai puikūs visi grįžo linksmi, pasportavę ir gerai nusiteikę.