Draugiškas šaškių turnyras.

Šių metų vasario 20 dieną BĮ Neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“ (Lakštučių g. 6) vyko draugiškas šaškių turnyras, skirtas skatinti ir dar labiau stiprinti draugystės ryšį.

 Dalyvauti turnyre buvo pakviesti ir draugai iš Panevėžio g., savaitę prieš turnyrą buvo vykdomos šaškių žaidimo atrankos ir iš abiejų centrų atrinkti geriausi šaškių žaidėjai, kurie turėjo galimybę išbandyti savo jėgas draugiškame turnyre, kartu buvo maloniai kviečiama ir palaikymo komanda. Namų ruošos veikla paruošė gausų vaišių stalą, kuris tikrai nustebino savus ir atvykusius svečius. Įstaigos direktorei palinkėjus visiems sėkmės ir tarus palaikymo žodį visi pradėjome šaškių turnyrą.

Daugelis žaidimą šaškėmis įvardija sportu. Šaškės – tai proto gimnastika. Žaidėjas per kiekvieną partiją patiria daug stiprių emocijų: nuo pačių maloniausių iki dramatiškiausių. Šaškės moko maksimaliai susikaupti, nesiblaškyti, išlaikyti dėmesį nuo pradžios iki pabaigos. Šaškės padeda įgyti naudingų gyvenimo įgūdžių – išmokstama valdyti situaciją, priimti iššūkius, kūrybiškai spręsti iškilusius uždavinius, adaptuotis prie naujų sąlygų, atsakyti už savo veiksmus.

Draugiško turnyro metu visi patyrė gerų emocijų, pasidžiaugė pasiektais rezultatais ir buvo apdovanoti žaidėjo medaliais.