Menu Close

Olimpinės dienos šventė

Birželio 19 d. Panevėžio g. padalinio kiemelyje turėjome gražią, spalvotą Olimpinės dienos šventę. Sulaukėme ir būrio draugų iš Lakštučių g. padalinio. Dalyvavo 5 komandos- raudoni, geltoni, mėlyni, žali ir juodi. Šventės tikslas buvo skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir bendrystę. Šventę pradėjome bendru šokiu, toliau mūsų laukė įvairios rungtys, estafetės, medaliai ir vaišės su šventės aptarimu, įspūdžiu pasidalinimu.

 

 

Skip to content