Menu Close

Sveikatos stiprinimo mokymai

Rugpjūčio 11–13 d. viešbutyje „Navalis“ vyko Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojami sveikatos stiprinimo mokymai, kuriuos vedė psichologė Lina Plyskaitienė.

Šių mokymų tikslas – mažinti sveikatos netolygumus, stiprinti žmonių su negalia gebėjimus rūpintis savo gerove bei skatinti sąmoningą, sveikatai palankų gyvenimo būdą.

Mokymų metu dalyviai daug dėmesio skyrė:

  • Sveikatos stiprinimui – rūpinomės tiek fizine, tiek emocine savijauta;

  • Socialinei integracijai – mokėmės kurti tvirtus tarpusavio ryšius ir stiprinti bendruomeniškumo jausmą;

  • Emocijų pažinimui ir valdymui – kalbėjomės apie jausmus, dalinomės patirtimis, ugdėme pasitikėjimą savimi.

Dalyviai išsinešė ne tik naujų žinių, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi, bendrystės jausmą bei motyvacijos rūpintis savo gerove.

Tokie mokymai – svarbus žingsnis į sąmoningesnį ir sveikesnį gyvenimą.

 

 

 

Skip to content