2016-2018 m. Projektas “Jungtys”

2016-2018 m. Projektas “Jungtys”

Vykdymo laikotarpis: 2016 m. – 2018 m. 

Vykdytojai: Šokio teatras „Padi Dapi Fish“  ir BĮ neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ .

Šis projektas skirtas plėsti visuomenės sąmoningumą, taip padedant žmonėms su negalia integruotis į ją. Į kvietimą bendradarbiauti ir dalyvauti šiame projekte atsiliepė daugybė Vakarų Lietuvos institucijų, bendruomenių: Vilties bendrija, Gargždų, Salantų, Padvarių, Kretingos dienos centrai, Lietuvos Krikščioniškoji kolegija, Klaipėdos Universiteto Reabilitacijos, Sveikatos, Šokio katedros, gimnazijos.

 Pirmojo susitikimo metu teatro šokėjai kartu su „Klaipėdos lakštutės“ centro lankytojais susipažino, bendravo, šokdami judėjo bendroje erdvėje, kūrė judesio ryšius, šypsenos, akių kontakto, prisilietimo pagalba.

 „Buvo smagu, šilta, jautru“- po susitikimo dalinosi „Klaipėdos lakštutės“ jaunuoliai, darbuotojai ir teatro šokėjai.

 Projekto autorė BĮ neįgaliųjų centro “Klaipėdos lakštutė” užimtumo specialistė Dovilė Binkauskaitė laiminga stebėjo pirmus projekto žingsnius, pirmąją pažintį, pirmuosius projekto „Jungtys“ dalyvių įspūdžius:

 „Mes tapome viena, lyg ištirpau tame judėjime…“

 „Po susitikimo ji išsitiesė, mes žiūrėjome viena kitai į akis…“

„ Man tapo lengviau priimti tai, kas yra..“

 Šios dalyvių mintys apibūdina projekto tikslą – išsitiesti, ramiai su pasitikėjimu ir meile žiūrėti pasauliui į akis. Nesvarbu kieno tai akys – didelio, mažo, galingo, žmogaus su negalia.

Informacija atnaujinta: