Menu Close

Sveikatingumo savaitė

      Sveikata – viena iš svarbiausių žmogaus vertybių, tai „asmeninis turtas“, žmogaus fizinė, emocinė ir socialinė gerovė. Rugsėjo 4–8 dienomis (Panevėžio g. 2) padalinyje organizuota sveikatingumo savaitė. Pirmą savaitės dieną sulaukėme svečių iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Arūnės Eismontės, kuri vedė paskaitą apie asmens higieną.
          Antradienį šiek tiek pakoregavome programą, nes esame krepšinio mėgėjai. Visi krepšinio fanai susirinkome ir energingai palaikėme Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę.
      Trečiadienio rytą pradėjome aktyviai. Susirinkę žygiavome į Poilsio parką, kuriame atlikome tradicinę rytinę mankštą, žaidėme mini golfą, krepšinį, bei išbandėme parke esančius treniruoklius. Grįžę į įstaigą papietavome ir sulaukėme svečio, trenerės Gintarės Gečienės iš sporto klubo ,,Apelsinas”. Gintarė yra ne tik trenerė bet ir mitybos specialistė, kuri priminė, ką reikėtų valgyti vietoj saldumynų, bei papasakojo apie vandens naudą mūsų organizmui bei parodė nesudėtingų pratimų.
          Ketvirtadienis. Skonių ir kvapų diena. Degustavome įvairių žolelių arbatas bei sveikuoliškas užtepėles. Kiekvienas galėjo apsilankyti ,,Aromaterapijos’’ užsiėmime.
Penktadienis – apibendrinimų diena. Dalyvavome viktorinoje, kurioje pasitikrinome ką per šią savaitę sužinojome. Kiekvienas viktorinos dalyvis gavo po vitaminą – apelsiną.
Visos savaitės metu vyko vandens iššūkis. Kiekvienas žymėjome, kiek vandens išgėrėme per visą savaitę. Susumavę rezultatus, aktyviausi iššūkio dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos galės panaudoti ir toliau gerdami vandenį.