Menu Close

FUTBOLO VAIKŠČIOJANT RENGINYS „MES VISI ESAME LYGŪS“

     Gegužės 26 d. Klaipėdos centriniame stadione įvyko futbolo vaikščiojant renginys, kurio tikslas buvo susipažinti su nauja, sparčiai populiarėjančia fizinio aktyvumo forma, stiprinti artimesnius tarpusavio ryšius, pabendrauti bei patirti draugiškų emocijų ir malonių įspūdžių.

     Futbolas vaikščiojant – tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus ir negalią turinčius asmenis.

     Futbolo turnyre dalyvavo šešios komandos: Biudžetinė įstaiga Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ dvi komandos, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro senjorų komanda, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“, Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė“ ir žmonių su negalia sporto klubas „Žuvėdra“.

    Visus atvykusius svečius į renginį pasveikino Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro, Biudžetinės įstaigos Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“ vadovės. Po malonių sveikinimo žodžių visi svečiai buvo pakviesti dalyvauti bendrame „Flashmob‘o“ šokyje. Pasimokius judesių, pagal muzikos ritmą buvo sušoktas šokis, kuris kiekvieną privertė nusišypsoti ir smagiai pajudėti. Vėliau kiekviena atvykusi komanda kūrybiškai prisistatė.

    Visos komandos entuziastingai, energingai ir intensyviai žaidė, stengėsi padaryti kuo mažiau klaidų ir kuo daugiau įmušti įvarčių.

    Už puikų dalyvavimą turnyre visos komandos buvo apdovanotos Lietuvos masinio futbolo asociacijos taurėmis ir atminimo medaliais.

    Prie bendro vaišių stalo visos komandos vieningai aptarė, kad tokio pobūdžio užimtumas gerina funkcinį aktyvumą, atsiranda daugiau energijos ir didėja pasitikėjimas savimi. Tokių renginių metu bendraudami ir bendradarbiaudami galime užmegzti artimesnius ryšius, pasidalinti gerąja patirtimi ir tobulėti. Žaisti futbolą gali visi, visur ir visada!

     Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras.

    Renginio partneriai: Biudžetinė įstaiga Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“.

    Renginio draugai: Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFa).

 

📸 Nuotraukos: Donatas Gedrimas ir Biudžetinės įstaigos Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ darbuotojų.

#Futbolasvisiems #futbolasvaikščiojant