Menu Close

Supratimas ir rūpestis – mūsų sėkmė!

Misija – teikti profesionalias kokybiškas socialines paslaugas asmenims, turintiems psichikos ir elgesio sutrikimų, tenkinti jų individualius poreikius.

Vizija – būti modernia, atvira naujovėms, bendradarbiaujančia ir nuolat tobulėjančia socialine įstaiga.

Įstaigos šventės

Tikslai ir uždaviniai

Vykdomi ir įvykę

Įstaigos gyvenimas

Naujienos ir kiti pranešimai

Maloniai kviečiame susipažinti su įstaigos informaciniais pranešimais, vykdomais renginiais, seminarais, ekskursijomis ir t. t.

Naujienos

Išvyka į studlendą

   Paskutinį kalendorinės žiemos penktadienį, linksmų jaunuolių būrys kartu su darbuotojais vyko į PC „Studlendas“. Lankėmės avalynės parduotuvėje „Danija“, išsiaiškinome kas yra batų dydžių lentelė

Skaityti daugiau »
Naujienos

Edukacija „Etnopotyriai“

   Vasario 21 dieną Lakštučių g. 6 padalinio darbuotojai ir jaunuoliai skubėjo į Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centrą. Dalyvavo  tradicinių muzikos instrumentų kūrybinėse dirbtuvėlėse „Etnopotyriai“.

Skaityti daugiau »
Naujienos

Valentino dienos paminėjimas

   Valentino dienos proga mūsų centras (Panevėžio g. 2) prisipildė meile ir raudona spalva. Pasipuošę „Meilės Kupidonai“ ryte išdalino sveikinimų atvirukus ir pasidalino gera nuotaika.

Skaityti daugiau »
Naujienos

Valentino diena

   Vasario 14 d. įvyko graži, šilta, linksma ir romantiška Valentino dienos šventė. Šventė buvo kupina pačių gražiausių emocijų, žaidimų, siurprizų. Jaunuoliai turėjo atlikti įvairias

Skaityti daugiau »

Abipusis ryšys

Mums svarbi Jūsų nuomonė

Parašykite atsiliepimą

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia, yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų įstaigos narį. 🙂

Susipažinkime

VEIKLOS SRITYS

Plačiau

Sociokultūrinės paslaugos

Laisvalaikio organizavimo paslaugos, teikiamos siekiant išvengti socialinių problemų ir mažinti socialinę atskirtį.

Licencijos

Įstaigos veikla yra licencijuojama, turime visus būtinus sertifikatus ir įvertinimus.

Licencijos

Padėkos

Padėkos

Džiaugiamės įvertinimu ir Jūsų padėkomis.

Savanorystė

Savanoriu gali būti bet kuris subrendęs ir sąmoningas žmogus, atsakingas ir galintis skirti šiek tiek savo laiko bei sugebėjimų atlikti užduotį.

Savanorystė

Klausiate – atsakome

Dažniausiai užduodami klausimai

Nemokama teisinė pagalba

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymas suteikia teisę kiekvienam Lietuvoje gyvenančiam asmeniui į nemokamą pirminę teisinę pagalbą (teisinę konsultaciją). 

Specialieji poreikiai – kam ir kada jie gali būti nustatyti

Sutrikus žmogaus sveikatai, jam gali būti nustatytas ne tik neįgalumo ar darbingumo lygis, bet ir specialieji poreikiai. Kas tai yra ir kaip jie yra nustatomi?