Komisijos ir darbo grupės


 

Įstaigos taryba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Daiva Poderienė socialinė darbuotoja
2. Vilma Petrauskė socialinė darbuotoja
3. Artiom Kazakovcev socialinis darbuotojas
4. Arūnas Amulis paslaugų gavėjas
5.  Svetlana Kovalčiuk paslaugų gavėjas
6. Ruslan Šurujev paslaugų gavėjas
7. Tamara Čižienė artimasis
8. Audronė Mikienė artimasis
9. Danguolė Giedraitienė artimasis

 

 Darbo taryba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Daiva Poderienė pirmininkė, socialinė darbuotoja 
2. Agnė Urbikienė sekretorė, socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
3. Sigutė Žibikienė narė, užimtumo specialistė
4. Rasa Burbienė narė, socialinė darbuotoja
5. Nijolė Kaveckienė narė, bendrosios praktikos slaugytoja

 

Piniginės, nepiniginės paramos labdaros skirstymo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė-Genienė pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Asta Matijošiūtė-Kosareva sekretorė, administratorė
3. Agnė Urbikienė narė, socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
4. Rita Ramanauskienė narė, padalinio vadovė socialinėms paslaugoms institucijoje
5. Akvilė Petrauskienė narė, apskaitos specialistė

 

 Inventorizacijos komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Agnė Urbikienė pirmininkė, socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
2. Asta Matijošiūtė-Kosareva narė, administratorė
3. Vitalija Burlaka narė, vyresnioji socialinė darbuotoja
4. Janina Naglienė narė, socialinio darbuotojo padėjėja
5. Akvilė Petrauskienė narė, apskaitos specialistė

 

Viešojo pirkimo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Rita Barsienė pirmininkė, direktorės pavaduotoja ūkio ir bendriems reikalams
2. Asta Matijošiūtė-Kosareva sekretorė, administratorė
3. Agnė Urbikienė narė, socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
4. Jekaterina Gudincova narė, padalinio vadovė socialinėms paslaugoms asmens namuose
5. Akvilė Petrauskienė narė, apskaitos specialistė

 

 Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Agnė Urbikienė darbdavio atstovas, socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
2. Roma Fabijonavičiūtė-Genienė darbdavio atstovas, direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams
3. Anžela Margetė darbuotojų atstovas,  socialinė darbuotoja
4. Janina Naglienė darbuotojų atstovas, socialinio darbuotojo padėjėja

 

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Dalia Danė Personalo specialistė

 

Jaunuolių taryba (Lakštučių g. 6 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Svetlana Kovalčiuk prezidentė
2. Indrė Šerkšnaitė narė
3. Vainius Mockus narys
4. Svetlana Kovalčiuk narė

 

Jaunuolių taryba (Panevėžio g. 2 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Arūnas Amulis prezidentas  
2. Ruslan Šurujev narys
3. Rita Rimkutė narė
4. Džiugas Mika narys
5 Vaiva Komskytė narė

 

 Tėvų taryba (Lakštučių g. 6 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Tamara Čižienė pirmininkė
2. Vilija Ramanauskienė narė
3. Audronė Balaj narė

 

Tėvų taryba (Panevėžio g. 2 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Audronė Mikienė pirmininkė
2. Danguolė Giedraitienė narė
3. Rita Kliušina narė
4. Vilma Montrimienė narė
5. Alina Grišiuvienė narė

 

Nuolatinės neblaivumo darbe prevencijos komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė - Genienė direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Jekaterina Gudincova padalinio vadovė socialinėms paslaugoms asmens namuose
3. Danguolė Navardauskienė bendrosios praktikos slaugytoja

 

Tėvų taryba (Panevėžio g. 2 padalinys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Audronė Mikienė pirmininkė
2. Danguolė Giedraitienė narė
3. Rita Kliušina narė
4. Vilma Montrimienė narė
5. Alina Grišiuvienė narė

 

Trumpalaikio, ilgalaikio turto nurašymo ir likvidavimo komisija

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė-Genienė pirmininkė, direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Nijolė Kaveckienė narė, bendrosios praktikos slaugytoja
3. Asta Matijošiūtė Kosareva narė, administratorė

 

 EQUASS assurance sistemos diegimo įstaigoje darbo grupė

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Roma Fabijonavičiūtė-Genienė koordinatorė, direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams
2. Agnė Urbikienė socialinė darbuotoja atliekanti padalinio vadovo socialinėms paslaugoms institucijoje funkcijas
3. Jekaterina Gudnicova padalinio vadovė socialinėms paslaugoms asmens namuose
4. Vitalija Burlaka vyresnioji socialinė darbuotoja
5. Rita Ramanauskienė padalinio vadovė socialinėms paslaugoms institucijoje

 

 

 

Puslapis "Komisijos ir darbo grupės" atnaujintas 2018-11-29