Jaunimo mainų projektas "Mes kartu!" pradžia 2010-07-01 pabaiga 2010-11-30


   Projekto teikėjas:
 Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

   Projekto partneriai:
1.BĮ Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“.
2.Liepojos savivaldybės dienos socialinių paslaugų centras.

   Projekto tikslas - padėti jauniems neįgaliems žmonėms įsisąmoninti, kad jie yra Europos piliečiai, siekiant paskatinti jaunus žmones mąstyti europinėmis temomis, įtraukiant juos į diskusijas apie savo ir savo šalies ateitį.

    Projekte dalyvavo 20 mažiau galimybių turinčių jaunuolių iš Lietuvos neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ir Latvijos Respublikos Liepojos savivaldybės dienos socialinių paslaugų centro bei keturi jų vadovai.
    Projekto vieta buvo pasirinkta Palangoje, reabilitacijos centre „Vyturys“, nes jis yra puikiai pritaikytas neįgaliesiems. Projektas vyko šešias paras. Didžiajai daliai jaunų neįgalių žmonių tai buvo pirmoji savarankiška kelionė. Tai galimybė neįgaliems jaunuoliams tapti aktyvesniems, realizuoti savo idėjas ir sumanymus, tapti draugais, geriau suprasti vieniems kitus ir pažinti skirtingų šalių kultūrą. Projekto metu vyko žaidimai, diskusijos, šokiai ir tautinės dainos.
   Jaunuoliai dvi dienas mokėsi tapybos ant šilko. Vyko tarptautinių žodžių viktorina. Aplankytas Gintaro muziejus, Klaipėdos krašto muziejus ir kitos istorinės Palangos vietos.


Puslapis "Jaunimo mainų projektas "Mes kartu!" pradžia 2010-07-01 pabaiga 2010-11-30" atnaujintas 2019-06-25