Naujienos

2016-05-10 09:05:03

Išvyka į delfinariumą

Gegužės 6 d.  BĮ Neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" (Panevėžio g. 2) lankytojai kartu su darbuotojais lankėsi Delfinariume.
Ten vyko ruonių ir delfinų pasirodymas. Tai nuotaikingas renginys, kur susipažinome su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių, delfinais, Juodosios jūros afalinomis, ruoniais. Delfinų pasirodymas prasidėjo vaizdine informacija apie delfinus. Mums papasakojo apie šių gyvūnų fizinius rodiklius, savybes, augimą, brendimą.  Per pasirodymą jaunuoliai pamatė gyvūnus, kurie dalyvauja Lietuvoje  taikomojoje delfinų terapijoje, kuri yra skirta išskirtiniems vaikų sergamumo atvejams. Ir  kaip rodo rezultatai, beveik 90 proc. sergančių vaikų po terapijos pagerėjo motorika, žvilgsnio sutelkimas, pasitikėjimas savimi. Dar sužinojome, kad šie jūrų žinduoliai padeda gerinti psichoemocinę ar fizinę būklę daugiausia autizmu, Dauno sindromu ir cerebriniu paralyžiumi sergantiems vaikams.
Tai buvo nepamirštamas, įspūdingas ir nepakartojamas susitikimas su vienais smalsiausių, linksmiausių gyvūnų - delfinais. Ši išvyka labai patiko mūsų lankytojams.