Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Sigita
2016-09-02

Laba diena, noriu suzinoti, ar imanoma gauti socialini darbuotoja, kuris lankytusi namuose. Mociute turi progresuojanti alzheimeri ir demencija?

Atsakymas:
Taip, mes teikiame socialines paslaugas namuose asmenims su negalia.  Dokumentai reikalingi paslaugos teikimui:  http://www.klaipedoslakstute.lt/turinys/paslaugos/lt
Išsamesnė informacija telefonu (46) 383439 Padalinio vadovė socialinėms paslaugoms asmens namuose Jekaterina Gudincova.
Aina
2016-03-31

Labas vakaras, laukiu informacijos- kada vyks mokymai soc.darb.padėjėjams. Ar ,,pražiopsojau", ar dar nebuvo? Ir kaip į juos užsiregistruoti? Ačiū.

Atsakymas:

Mokymai vyko tikrai visai neseniai  - vasario mėnesį. Sekantys vyks kai susidarys grupė.

Registruokitės dabar į planuojamus mokymus, parašę vardą, pavardę, kokių mokymų Jums reikia ir el. adresą. Susisieksime.

Direktorė Danutė Daukantienė
Aina
2016-01-31
Ačiū gerb.Direktore už išsamų atsakymą, seksiu naujienas jūsų svetainėje.
Atsakymas:
Aina
2016-01-23

Kiek kainuoja ir kada vyks artimiausi įžanginiai kvalifikacijos kėlimo mokymai soc.darb.padėjėjams.? Ar moka patys klausytojai, ar įstaiga iš kurios darbuotojas?

Atsakymas:
Laba diena, Aina, malonu, kad domitės mūsų mokymais. Mokymų dienos kaina yra  17,37 euro, įžanginiai mokymai socialinių darbuotojų padėjėjams vyksta 5 dienas, kainuotų 86,87 euro. Mums nesvarbu kas mokymus apmokės, o būna labai įvairiai ar darbdavys (įstaiga) apmoka ar patys darbuotojai. Sekite mūsų svetainę, ten ir paskelbsime, kad renkame grupę. Kadangi besidominčių daugėja, tikėtina, kad vasario - kovo mėn. organizuosime mokymus.
Direktorė Danutė Daukantienė
Izolda
2016-01-03

laba diena,turiu dukra su negalia,jei sugalvociau darbintis klaipedoje ar ji galetu is karto lankyti dienos centra ar reiktu laukti eiles?aciu

Atsakymas:

Laba diena,

Šiuo metu įstaigoje nėra eilės dienos socialinės globos paslaugoms institucijoje gauti. Tačiau laisvų vietų skaičius ribotas.

Išsamesnė informacija telefonu (46) 416160.
Pavaduotoja socialiniams reikalams Roma Fabijonavičiūtė-Genienė
Goda
2015-11-24

Laba diena, esu ergoterapeute ir klausiu ar jūsų įstaigoje nereikėtų ergoterapeuto?

Atsakymas:
Laba diena,
Šiuo metu ergoterapeuto etatas užimtas. Sekite skelbimus mūsų svetainėje.
Sonata
2015-10-08

Labas vakaras, esu trečio kurso sudentė, studijuoju kineziterapija ir norėčiau paklausti galbūt Jums reikalingi darbuotjojai ar padėjejai? :)

Atsakymas:

Laba diena Sonata, galite pas mus atlikti praktika, o po to pasiziuresime.

Direktorė Danutė Daukantienė

Živilė
2015-02-21

Laba diena, esu socialinio darbo studentė darau darbą apie jūsų centrą, norėjau paklausti apie įmonės biudžetą 2012-2014 metais kaip jis keitėsi augo ar sumažėjo per 3 metus ir dėl kokių priežasčių tai įvyko ? Būčiau labai dėkinga už atsakimą :).

Atsakymas:

Laba diena Živile, Jeigu Jūsų darbui užtenka tiek informacijos, tai informuoju, kad mūsų įstaigos biudžetas per 2012-2014 metus visą laiką augo:

2012m -1,2 milijon. Lt;

2013-1,4 milijon. Lt;

2014m -2,2 milijon. Lt;

2015 -3 milijonai Lt nes mūsų įstaigos teikiamos paslaugos yra labai paklausios ir vyksta įstaigos plėtra. Apie viską tiksliau Jūs sužinotumėte apsilankiusi mūsų įstaigoje.

Pagarbiai

BĮ neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" direktorė Danutė Daukantienė

Regina
2015-02-09

Sveiki, kadangi dažnai turėsiu išvykti į komandiruotes 1- 2mėn., norėčiau pasiteirauti apie paslaugų suteikimo namuose galimybes ir kaip tai padaryti. Tėvukui 86 metai, turi nustatytą spec. poreikį. Nors pats dar juda, tačiau valymo darbai neįmanomi. Pagarbiai Regina Stecenko.

Atsakymas:
Laba diena,gerb. Regina,
Dėl kokių priežasčių (dėl kokių ligų) skirti specialieji poreikiai? Jei dėl psichikos ar proto negalios reiktų pristatyti Jūsų tėvelio dokumentus adresu: Smiltelės g. 14. nuo 8-16,30val, taip pat  būtina kad tėvelio deklaruota gyvenamoji vieta būtų Klaipėdos mieste.
Reikalingi dokumentai: asmens tapatybės kortelė arba pasas, neįgaliojo pažymėjimas, specialiųjų poreikio nustatymo pažyma, pažyma iš šeimos gydytojo arba psichiatro (forma 027/A), neveiksnumo nustatymo pažyma (jeigu nustatytas neveiksnumas) arba įgaliojimas (jeigu turite), įgalioto asmens arba globėjo asmens tapatybės kortelė arba pasas (jei nustatytas neveiksnumas arba turite įgaliojimą), jeigu tėvelis nėra vienišas dar reikia žmonos asmens tapatybės kortelė arba pasas.
Tėveliui gali būti skiriamos dvejų rūšių paslaugos:
1. Pagalba į namus (paslauga teikiama tik vienišiems asmenims iki 10 val. per savaitę)
2. Soc. globa asmens namuose (iki 8 val. per dieną)
Paslaugos namuose teikiamos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30
Detalesnė informacija taip pat galite gauti  telefonu 8 (46) 38 34 39

Jeigu tėvelio specialieji poreikiai nustatyti dėl fizinių ligų dėl paslaugų į namus skyrimo (su jau išvardintais dokumentais) kreipkitės į Klaipėdos miesto socialinės paramos centrą. Adresas: Taikos pr. 76

Vyr. socialinė darbuotoja priežiūrai namuose Rūta Liaudanskė