Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Regina
2015-02-09

Sveiki, kadangi dažnai turėsiu išvykti į komandiruotes 1- 2mėn., norėčiau pasiteirauti apie paslaugų suteikimo namuose galimybes ir kaip tai padaryti. Tėvukui 86 metai, turi nustatytą spec. poreikį. Nors pats dar juda, tačiau valymo darbai neįmanomi. Pagarbiai Regina Stecenko.

Atsakymas:
Laba diena,gerb. Regina,
Dėl kokių priežasčių (dėl kokių ligų) skirti specialieji poreikiai? Jei dėl psichikos ar proto negalios reiktų pristatyti Jūsų tėvelio dokumentus adresu: Smiltelės g. 14. nuo 8-16,30val, taip pat  būtina kad tėvelio deklaruota gyvenamoji vieta būtų Klaipėdos mieste.
Reikalingi dokumentai: asmens tapatybės kortelė arba pasas, neįgaliojo pažymėjimas, specialiųjų poreikio nustatymo pažyma, pažyma iš šeimos gydytojo arba psichiatro (forma 027/A), neveiksnumo nustatymo pažyma (jeigu nustatytas neveiksnumas) arba įgaliojimas (jeigu turite), įgalioto asmens arba globėjo asmens tapatybės kortelė arba pasas (jei nustatytas neveiksnumas arba turite įgaliojimą), jeigu tėvelis nėra vienišas dar reikia žmonos asmens tapatybės kortelė arba pasas.
Tėveliui gali būti skiriamos dvejų rūšių paslaugos:
1. Pagalba į namus (paslauga teikiama tik vienišiems asmenims iki 10 val. per savaitę)
2. Soc. globa asmens namuose (iki 8 val. per dieną)
Paslaugos namuose teikiamos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30
Detalesnė informacija taip pat galite gauti  telefonu 8 (46) 38 34 39

Jeigu tėvelio specialieji poreikiai nustatyti dėl fizinių ligų dėl paslaugų į namus skyrimo (su jau išvardintais dokumentais) kreipkitės į Klaipėdos miesto socialinės paramos centrą. Adresas: Taikos pr. 76

Vyr. socialinė darbuotoja priežiūrai namuose Rūta Liaudanskė